pátek 18 srp 2017
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default style
 • blue style
 • green style
 • red style
 • orange style
 • lilac style

NAVŠTIVTE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!!!!!

Tyto webové stránky nejsou aktuální!!!
Prohlédni si naše nové webové stránky www.kite4fun.cz

KITEBOARDING KURZY,SNOWKITING KURZY, LANDKITING KURZY
KITE ŠKOLA www.kite4fun.cz

Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com
Proč kite kurzy u nás?
 • - Top rider Lukash jako osobní instruktor
 • - Kite škola co naučí kitovat
 • - Pouze za vhodných podmínek
 • - Výuka pomocí vysílaček
 • - Individuální přístup
Kite škola KITE4FUN
 • - Instruktor a majitel Lukash
 • - Osobní přístup
 • - Výuka pomocí vysílaček
 • - Aktuální kite lokality - Egypt, Exotika
 • - Kite termíny dle dohody
Not Data
 • Nepodařilo se smazat thumbl_700x320.jpg
 • Nepodařilo se smazat thumbl_700x320.jpg
 • Nepodařilo se smazat thumbl_700x320.jpg
 • Nepodařilo se smazat thumbl_700x320.jpg
 • Nepodařilo se smazat thumbl_700x320.jpg

Reference

Kite Kurz -Prasonissi 2011
Když mě Lukáš poprosil o malý komentář- O tom, jak jsem hledal a našel cestu ke kiteboardingu, na naše setkání a co jsme spolu zažili? Nebyl důvod nevzít pero, kousek papíru a "načmárat" pár řádků.
V prvopočátku jsem proseděl hodiny u internetu a hledal nejlepší možnou variantu,jak se dostat k tomuto sportu..kurzy, školy. Nyní musím uznat, že to byly spíše pokusy, omyly. Stráta času a hlavně peněz. Na konec jsem se dostal na kurz do Řecka-Prasonissi a tím poznal Lukáše. Vlastně "Lukashe"-létajícího mladíka z Marvelových komixů.) pro mne tím trefa do černého, spíše do dvoumetrového, třicetikilového blondýna.) skrátka našel co jsem hledal a potřeboval. Od začátku až do konce kurzu není co bych vytknul, myslím od vyzvednutí na letišti až po profesionální přístup při vyuce samotné.
Výsledek? Začal jsem skutečně kitovat, zažil spousty legrace a jednu z mých nejlepších dovolených.
Pokud stejně tak brouzdáte po internetu a hledáte? tak jako já před..? Lukášova nově otevírající se škola je to nej..co můžu doporučit./ a to ne jen pro začátečníky. Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat a popřát hodně mooc nových žáků. A zase na viděnou.
S pozdravem
Roman P.

-------------------------

Absolvolal jsem u Lukáše 6-ti denní kurz na Prasonissi. Na začatku jsem byl kitem netknutej, za těch šest dnů jsem pak už jezdil i na vlnách a (i když trochu rozpačitě) se pokoušel o první skoky. Na rovný vodě jsem to zvládal už s přehledem. Jako klíčový pro rychlý učení vídím to, že kurz byl pouze pro dva účastníky, takže Lukáš na nás oba měl dostatek času. První 3-4 dny jsme se střídali na kitu s dalším účastníkem a byli jsme rádi, že si na chvilku odpočinem. Během odpočinku člověk ještě mohl probrat svý chyby s Lukášem, takže jsem si hned od začatku netvořil špatný návyky. Díky tomu, že Lukáš sám fakt hodně slušně jezdí, tak dokáže chyby u druhéh o rychle odhalit a poradit jak na to. Pokroky jsme pak dělali hodně rychle. Pátej, šestej den jsme pak už jezdili každej na vlastním kitu, což bylo možný i díky tomu, že škola měla dostatek vybavení, to pomohlo i v situacích jako když třeba fouklo víc, mohli jsme si vzít menší kite a netrápit se někdě hodinu s pro začátečníky zbytečně velkým drakem. Po kurzu zbyl i čas na poznávání ostrova, i tady se hodily Lukašovy rady nebo nás vzal do rodinný řecký restaurace, kterou bysme fakt sami těžko našli.
Kdo se chce rychle naučit na kitu, doporučuju si vybrat dobrej revír se stálým větrem, učitele co umí sám perfektně jezdit, školu, která nebere víc jak 2 lidi na jednoho učitele a která má dobrý vybavení.

-------------------

"Kurz na Prasonisi byl famózní a já si to ještě stoprocentně zopáknu! S Lukashem probíhalo všechno hezky v klidu a pohodě. Žádný stres, žádné výpraskyJ Dokázal nám úsporně a srozumitelně vysvětlit všechno, co bylo třeba. Když jsem šel s drakem poprvé na vodu, měl jsem pocit, že vím přesně do čeho jdu. Ovšem, až na to, že jsme objevili můj skrytý talent na podvodní krasojízdu, stahování plavek v tryskoletu, a "házení tygrů"J Všem doporučuju vyzkoušet tenhle nádhernej sport, procvičíte tělo i duši. Ať žijou draci a tygři! Howgh! Bob Řeřicha"

-------------------

Kite kurz Rhodos v termínu 3.7.-10.7.2011
Mám rád vodu a vodné športy, snažím sa im venovať čím viacej času. Na kiteboarding som sa chystal už dlhšie, rozhodnutie samotné padlo dávno, začiatok bol len otázkou času a miesta. Som veľmi rád, že to vyšlo na toto leto a na dvojicu instruktor s Lukášom v Prasonisi.
Chalani vedia o kitingu snáď všetko a súčasne sú schopní to zrozumiteľne vysvetliť aj úplným začiatočníkom. Veľmi dôležité u tohto športu je dbať na bezpečnosť, nakoľko kite dokáže mať úžasný ťah, toto majú instruktor s Lukášom naozaj perfektne zvládnuté, kladú na to (oprávnene) vysoký dôraz a ani raz som u nich nemal pocit ohrozenia alebo situácie mimo kontroly, čo je snáď prvoradá vec pri úvode do tohto športu.
Lokalita Prasonisi je svojou mimoriadnou veternou štatistikou, pieskovou plážou, plytkým a pozvoľným vstupom do vody, teplým a relatívne suchým podnebím jedna z najlepších vôbec. Práve rovnomerný a primerane silný vietor 3-5 Bft. umožňuje rýchly pokrok. Je veľký rozdiel, či kurz prebieha "čakaním na vietor", ako sa to často stáva v mnohých iných, veterne menej spoľahlivých lokalitách, alebo reálnym výcvikom, ako to bolo/je v Prasonisi. Najmä začiatočník potrebuje konzistentný vietor bez poryvov, aj keď si to možno vďaka svojej neskúsenosti ešte neuvedomuje, inak mu kite vo veterných "dierach" ľahko spadne alebo vykoná iné zdanlivo svojvoľné neplánované pohyby, preto lokality ako Prasonisi sú výhodné, vietor tu zvykne byť poryvový málo, spätná väzba pri ovládaní kitu bola veľmi dobrá a umožňovala rýchlu identifikáciu chýb.
Už asi na tretí deň sa mi podarili prvé rozjazdy - štarty, aj keď medzifáza medzi štartom a nevyhnutne nasledujúcim pádom bola ešte veľmi krátka. Vďaka plytkej vode však nebolo potrebné plávať, čo výrazne zjednodušovalo prácu s kitom a šetrilo sily. Rovnako aj v ďalšie dni, keď som sa už (čiastočne aj úspešne) pokúšal o krátke jazdy, pri strate výšky sa dala použiť plytčina na nastúpanie proti vetru po vlastných. Prvé rozjazdy prebiehali na úplne hladkej vode, tesne za pieskovou kosou, výhodou bolo, že som sa viac mohol sústrediť na prácu s kitom a hladká voda skôr odpustila nedostatky vedenia dosky než by tomu bolo na čo len trochu zvlnenej hladine.
Samozrejme som sa dostal aj do situácie, kedy som nevedel v hlbšej vode sám odštartovať nepriaznivo natočený kite z vody, trvalo len pár okamihov, kým sa objavil instruktor v člne a poriešil.
Snáď jedinou nevýhodou lokality je jej preplnenosť, toto ma rušilo pri mojich "jazdách", ako začiatočník som nevedel dostatočne predpokladať pohyb ostatných kiterov. A na to, aby som to "zahral na istotu" a nechal si dostatočný odstup, tu jednoducho nebolo na vode miesto, bolo sa treba vopchať do voľnej diery medzi ostatnými, čo bol asi najťažší moment, zvlášt keď som musel ešte hodne zápasiť so sebou, kitom, doskou....
Za zmienku ešte stojí to, že instruktor s Lukášom sú ľudsky veľmi príjemní, majú radi šport a poznajú jeho zložky a zákutia, je z nich cítiť pohoda, ale súčasne vysoká motivácia naučiť kitovať (instruktor by niekedy najradšej skočil sám do vody a riadil kite namiesto kurzistu..), jednoducho mal som z nich mimoriadne dobrý pocit po všetkých stránkach, čo pri takomto športe, intenzívne spojenom s pocitmi a zážitkami, považujem za zvlášť dôležité, samozrejme spolu s už spomínanou výborne zvládnutou bezpečnosťou celého priebehu výuky.
Páni, veľmi pekne ďakujem, dúfam, že Vás ešte na vode a pri vode stretnem, bolo by mi cťou a potešením sa s Vami povoziť.
S.K.

--------------------

Kite kurz Rhodos v termínu 9.6.-12.6.2011
Kiting jsem chtěl zkusit už delší dobu, avšak dlouho jsem neměl odvahu a taky jsem nechtěl jet na svůj první kurz na celý týden. Měl jsem obavy z toho, že by se mi kiting nemusel líbit. Nabídka školy Kite4Fun na prodloužený víkend v Řecku se mi zalíbila. Měl jsem jistotu, že kdyby mě kiting nebavil, můžu strávit pár dní u moře.
S průběhem příprav jsem byl nadmíru spokojen. Škola za mě zařídila veškeré náležitosti, a tak jsem s přípravou neměl moc starostí. Před cestou jsem byl plný očekávání, která se naštěstí vyplnila. Po několika minutách kurzu pod instruktor vedením jsem věděl, že mě kiting začne bavit. Bylo vidět, že je dlouholetý zkušený odborník. Díky jeho zkušenostem a trpělivosti jsem se během dvou dnů naučil ovládat veškerým základům potřebným pro pokročilé kurzy. Výuka s druhým lektorem, Lukášem, probíhala také bez problémů.
Velkou výhodou kurzu bylo, že instruktor strávil spoustu let na Prasonisi a znal spoustu vychytávek (kam zajít na pivo nebo na jídlo apod.). Díky jeho přátelskému přístupu k účastníkům kurzu nás zavedl i mezi zkušené kitery, takže se člověk mohl dozvědět pár zajímavých tipů nebo nejčastější chyby začátečníků. Celý kurz uplynul jako voda a já litoval, že jsem přijel jen na dvoudenní kurz. Už teď se těším na další kurzy, abych se zlepšil mohl pořádně jezdit.

Přihláška a ceník